Paraprakisht

Rifreskuar se fundmi me:

Vjen albumi i ri me titull "PARAPRAKISHT". "JA KE NGE" kenga me e re qe do te kendohet sot per here te para perpara publikut, Live, ne oren 21:30 ne Resort "Te Stela".


Klikoni ketu per te shkarkuar hitin e veres tashme dhe nga iTunes.

Lexo të plotë: Paraprakisht

   

Degjo Aurelen

There seems to be an error with the player !

Aurela & Eurovision

Qendro i lidhur

 Feeds YouTube MySpace Facebook Twitter

Identifikohu

Fansa On-line

Ne kemi 9 vizitorë online